Inspiracją dla naszych projektów są Kobiety - niezmiennie czarujące, zmysłowe, piękne, eleganckie, dynamiczne, pewne swoich atutów i zawsze z klasą – po prostu kobiece.
I taka jest Rita Caro – nasza kobieta modelowa. Celowo nadaliśmy naszym kolekcjom imię i nazwisko by projekty „ożyły” i wypełniały naszą misję. Rita Caro to nie projektantka, to kobieta reprezentująca nasze podejście do mody. Mody dedykowanej kobietom, skoncentrowanej wokół kobiet i służącej kobietom. Mody dbającej o piękny, elegancki wygląd i wygodę, a nie o rozmiar i ślepe podążanie za trendami. W naszych projektach często odwołujemy się do mody retro czerpiąc z niej fascynację kobiecą sylwetką oraz ponadczasową elegancję.

Uważamy, że piękno nie ma rozmiaru, a cały sekret kryje się w proporcjach. Dlatego wszystkie nasze ubrania projektowane są z myślą o podkreśleniu lub nadaniu proporcji. Specjalnie podbieramy materiały, ich skład i gramaturę tak aby jak najlepiej pracowały dla Ciebie. Każde cięcie materiału, każdy szef, wzmocnienia w odpowiednich miejscach są planowane już na etapie wstępnego projektu. Każdy prezentowany fason jest przemyślany i starannie dopracowany tak aby idealnie podkreślić piękno Twojej kobiecej sylwetki.
Każdy model jest dokładnie opisany wraz ze wskazówkami noszenia, komponowania z dodatkami oraz jego wartościami użytkowymi (dla jakiego typu sylwetki jest najlepszy, co tuszuje, a co podkreśla...).